Blog Detail

Відбулись єпархіальні збори Кропивницької єпархії

10 січня 2020 року, у конференц-залі Державного архіву Кіровоградської області, відбулось засідання єпархіальної ради та єпархіальні збори Кропивницької єпархії Православної Церкви України, які очолив керуючий Кропивницькою єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

Під час зборів було обговорено актуальні питання життя єпархії. Священнослужителі обговорили рішення Архієрейського собору ПЦУ, пов’язані з упорядкуванням богослужбової практики, питання дисциплінарного характеру.

Під час зборів виступ мав Володимир Олександрович Рак – директор Архітектурно-будівельної фірми ТОВ “АБРІС” Либідея”, який розповів про основи сакральної архітектури та ознайомив священнослужителів з будівельною нормативно-правовою базою.

Виступ також мав диякон Віталій Гриценко, який висвітлив актуальні на сьогодні питання: 1. Соціальні мережі в житті сучасної людини і вірянина. 2. Можливість катехізації через соціальних мережі. 3. Можливість бути ближчим до кожного вірянина. 4. Ефективність пастирської роботи через соціальні мережі на прикладі активних сторінок благочинь та парафій Кропивницької єпархії.

Насамкінець, секретар єпархіального управління прот. Іван Шубин, від священнослужителів єпархії, привітав єпископа Марка з іменинами, які він відзначає 11 січня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *