Blog Detail

В обласному центрі відкрили пам’ятну дошку воїну УПА

23 серпня 2019 року, в День державного прапора України, в обласному центрі на фасаді багатоповерхівки № 9 по вулиці Михайлівська відкрили меморіальну дошку воїну Української повстанської армії, почесному громадянинові м. Кропивницького Семену Климовичу Сороці.

Семен Сорока – зв’язковий Української повстанської армії, в’язень таборів для політв’язнів, організатор і учасник численних акцій протесту, серед яких вдавався і до голодування,  провідник українського національно-демократичного визвольного руху. У вересні 2018 року Семену Климовичу Сороці присвоєно звання Почесного громадянина міста Кропивницького (посмертно).

Відкриття дошки відбулося за участі керівництва області та міста, громадських організацій, воїнів АТО/ООС, духовенства, громадськості, а також сина Григорія, доньки Людмили та онуків патріота Марії й Олени.

На завершення заходу єпископ Кропивницький і Голованівський Марк у співслужінні прот. Івана Шубина та прот. Рафаїла Сьорака звершив заупокійну літію та освятив меморіальну дошку.

Фото: gre4ka.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *