Blog Detail

У Кропивницькому вшанували героїв 42-го батальйону

26 січня 2020 року єпископ Кропивницький і Голованівський Марк взяв участь у заході присвяченому вшануванню героїв 42-го батальйону. Відбувся захід у громадському просторі Krop:hub Кропивницький, де зібралися військові, волонтери, родичі загиблих бійців, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування.

У приміщенні організації волонтери представили міні-експозицію, присвячену загиблим військовим з Кіровоградщини, розмістивши у ящиках від снарядів особисті речі і світлини героїв, які оповідають про те, чим захоплювався і цікавився боєць у мирному житті.

Перед присутніми зі словом духовної підтримки виступив Преосвященний Марк, єпископ Кропивницький і Голованівський:

– Під час запеклих боїв на сході України окрім, як на милосердя і Божу підтримку, не було на кого покластися. Минуло шість років, а війна триває – для тих, хто небайдужий для своєї країни. Згадуємо поранених і загиблих і не знаємо, що попереду нас чекає. Знову уповаємо на Бога, на його підтримку. Перед нашим народом постав такий виклик. Хтось чує цей поклик, хтось його заглушує в собі. І чудом для України є те, що багато синів і до доньок відчули цей поклик і стали на захист свого народу…

Раз серед нас є стільки небайдужих людей – у нас є надія на краще майбутнє, у нас є шанс. Є багато зрадництва, пристосуванства, серед найвищого керівництва є багато людей, які не усвідомлюють, перед яким викликом вони стоять. Цей тягар – зберегти свій народ і країну – впав на плечі простих людей. Ми бачимо, що наш народ гідно тримає оборону – сказав владика Марк.

Фото: ugorod.kr.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *