Blog Detail

У Кропивницькому відзначили День Незалежності України

24 серпня 2019 року у Кропивницькому відзначили 28-му річницю від дня здобуття Україною своєї незалежності. З нагоди визначної дати на площі Героїв Майдану відбулися урочистості, у яких взяли участь керівники міста та області, представники Збройних сил України, Національної Гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ветерани АТО/ООС та громадськість обласного центру.

Від Кропивницької єпархії Православної Церкви України у заходах взяв участь керуючий єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк

Учасники заходів поклали квіти до обеліску Героям Небесної сотні , вшанувавши пам’ять всіх полеглих борців за волю України. В пам’ять Героїв України всіх часів та поколінь оголосили загальнонаціональну хвилину мовчання.

Після цього, урочистою ходою кропивничани вирушили по вулиці Великій Перспективній та вулиці Шевченка до пам’ятника Кобзареві.

Сквер Шевченка цього дня виглядав по-особливому. Педагоги міста тримали в руках 25-тиметровий вишиваний рушник зі словами гімну України, навпроти молодь демонструвала вишиті стрічки з «Вінка єдності». Поряд зі скульптурою Тарасу Шевченку були представлені вишивана карта України та портрет Кобзаря з уривком його поезії.

Цього дня свої таланти учасникам урочистостей дарували творчі дитячі колективи та солісти обласної філармонії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *