Blog Detail

У Кропивницькому попрощались із загиблим на сході України Василем Лісіциним

20 грудня 2019 року у Кропивницькому попрощались із старшим солдатом Василем Лісіциним, який загинув від кулі снайпера 17 грудня поблизу Мар’їнки.

Віддати останню шану полеглому Герою прийшли кілька сотень кропивничан, керівництво області та міста, волонтери, військові побратими.

Чин похорону біля дому загиблого звершив прот. Рафаїл Сьорак.

На Рівнянському кладовищі заупокійну літію звершив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. З владикою співслужили секретар єпархіального управління прот. Іван Шубин.

Під час похорону архієрей виголосив жалобну промову:

«Ми зібрались у цьому святому для нас місці, щоб подякувати нашому герою. Герою України. До чого подібне наше життя? Це як гостинний двір, де кожен подорожуючий облаштовує собі місце для нічлігу. Хтось поселився в комфортних умовах, хтось спить на підлозі. Але приходить світанок, і ми всі піднімаємось, беремо свої пожитки і рухаємось далі. Цими пожитками є чесноти, а не майно і багатство. Гідність, надія, милосердя та інші загальнолюдські цінності. І ось наш дім, цей гостинний двір, ворог підпалив. І багато людей кинулися гасити пожежу, щоб полум’я вбивств, безправ’я і руйнації не знищило його. Хтось в цей момент допомагав, хтось – продовжував облаштовувати побут, хтось – думав, що можна вкрасти. А Василій і його побратими гасили полум’я війни» – наголосив у своєму слові архієрей.

Вічна пам’ять Герою!

Фото: kr-admin.gov.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *