Blog Detail

Храмове свято Володимирської парафії міста Кропивницького

28 липня 2019 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять святого Рівноапостольного князя Володимира Великого. В цей день своє престольне свято відзначила Свято-Володимирська парафія м. Кропивницького, що по вул. Арсенія Тарковського, 73/5.

Розпочалось свято з Чину освячення води, яке звершив прот. Іван Шубин.

Божественну літургію очолив настоятель храму порт. Йосив Дрекало. З настоятелем співслужили: секретар єпархіального управління прот. Іван Шубин, настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії с. Каніж Новомиргородського району свящ. Олег Коваленко та настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Знам’янки свящ. Степан Палько.

Під час богослужіння у храмі молилась велика кількість парафіян на гостей, які прибули разом зі своїми настоятелями розділити радість храмового свята Свято-Володимирської парафії.

Після прочитання Євангелія прот. Олег Коваленко виголосив проповідь, у якій зосередив увагу на особі Рівноапостольного князя Володимира і його вагомого внеску в історію нашого народу.

В кінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, під час якого священники окропили присутніх освяченою водою і який завершився молитвою до святого Рівноапостольного князя Володимира.

На завершення до присутніх звернувся секретар Управління Кропивницької єпархії прот. Іван Шубин, який подякував отцю Йосифу за запрошення та привітав громаду з храмовим днем, а також передав слова привітання від керуючого єпархією єпископа Кропивницького і Голованівського Марка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *