Blog Detail

Єпископ Марк відвідав Дніпровську єпархію

24 листопада 2019 року, у неділю 23-тю після П’ятидесятниці, єпископ Марк, на запрошення єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона взяв участь божественній літургії з нагоди 25-річного ювілею Дніпровської єпархії та 10-річчя архієрейської хіротонії єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона.

Очолив богослужіння предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній у єпархіальному храмі ікони Божої Матері «Несподівана Радість» м. Дніпро.

Його Блаженству за богослужінням співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Богородський Адріан, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Шепетівський Адріан, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Херсонський і Таврійський Борис, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, місцеве та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Предстоятель на прикладі притчі Господа нашого Ісуса Христа про милосердного самарянина виголосив проповідь про любов до ближніх.

Після святкової служби Блаженніший Митрополит Епіфаній оголосив Указ про возведення єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона у сан архієпископа.

Архієпископ Симеон від імені громади та від себе особисто висловив слова вдячності Предстоятелю та підніс букет квітів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *