Blog Detail

Єпископ Марк привітав рятувальників з професійним святом

17 вересня 2019 року керуючий Кропивницькою єпархією єпископ Марк та секретар єпархіального управління прот. Іван Шубин взяли участь у відзначенні Дня рятувальника, яке відбулось в будівлі Аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС у Кіровоградській області.

Святкова частина відбулась у гарно прикрашеній залі, де учасники заходу – очільники міста й області, священнослужителі, представники громадськості висловлювали теплі слова подяки на адресу вогнеборців, побажання та вітання.

Насамперед, свій колектив привітав начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк, який подякував кожному, хто служить українському народові, а також ветеранам та громадянам, що виявили мужність та героїзм, долаючи надзвичайні події і рятуючи чиєсь життя. З нагоди свята були вручені відомчі нагороди та грамоти особовому складу за високий рівень виконання завдань за призначенням. Хвилиною мовчання усі вшанували пам’ять тих, хто поклав власне життя, рятуючи інших.

Також, з вітальним словом, до рятувальників звернувся владика Марк, після чого священнослужителі звершили подячний молебень до Божої Матері на честь Її чудотворної ікони «Неопалима купина».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *