Blog Detail

Архієрейське богослужіння у Василівці

6 жовтня 2019 року, у 16-ту неділю після П’ятидесятниці, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк відвідав с. Василівку Долинського району.

В цей день архієрей у місцевому храмі Апостола Івана Богослова звершив божественну літургію. З владикою співслужили: прот. Іван Шубин, настоятель парафії свящ. Андрій Залуцький, дияк. Іван Дяченко та дияк. Віталій Кузьменко.

Перед літургією владика Марк звершив хіротонію на іподиякона читця храму Марії Магдалини с. Молодіжне Віталія Васильовича Гриценка, якого після Євхаристичного канону висвятив на диякона.

По завершенні богослужіння єпископ Марк виголосив проповідь та привітав парафіян з недільним днем і наступаючим престольним святом, а отця-диякона Віталія – з хіротонією.

Також, з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія, благодійників парафії Інну Ольховську та Григорія Цимбала архієрей відзначив Митрополичими грамотами. Єпархіальними грамотами цього дня були нагороджені Бабай Анатолій Вікторович, Майборода Сергій Михайлович, Ручка Валерій Іванович та Ручка Тетяна Володимирівна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *